Volná místa

Prodavač/ka-pokladní

fot
Neexistuje lepší místo pro práci prodavače(ky)/pokladní než v Icelandu. Je to zábavné a vše se rychle mění. A můžete se rychle posunout v kariérním žebříčku mnohem výše.

Jediné, co musíte udělat, je poskytovat vynikající služby zákazníkům a tím zajistit, aby se k nám zákazníci vraceli. Je to jednoduché! Hledáme proto lidi, kteří jsou přirozeně přátelští, ochotní a iniciativní – to je druh chování, který je vám přirozený a nečekáte na to, až vám bude řečeno, co máte dělat.

Chcete-li pomoci nám udržet vysoké standardy v obchodě, měli byste mít zkušenosti z maloobchodu nebo se zákaznickým servisem a umět jednat s lidmi. A pokud jste upřímní a pracovití, zapadnete výborně do rodiny Icelandu.

Bližší informace k pozici:

Typ zaměstnání: Hlavní pracovní poměr/preferujeme zkrácený úvazek

Mzda: 150 Kč/hodinu

Popis pozice:

– Zajištění servisu zákazníkům, přímá komunikace se zákazníky na prodejně, starání se o jejich potřeby
– Doplňování zboží
– Práce na pokladně

Požadavky:

Vzdělání: vyučení nebo středoškolské
Praxe: zkušenost z maloobchodu nebo zákaznického servisu výhodou

Rozšiřte svou kariéru v Icelandu!

Pošlete svůj životopis s průvodním dopisem!Odpovědět

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů společností Iceland Czech a.s. se sídlem Leopoldova 21358/16, Chodov, 149 00 Praha 4 IČ: 01955861. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Iceland Czech a.s. výhradně za účelem hledání zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 3 roky od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Iceland Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Aktuálně hledáme zájemce na tyto pozice:

Prodavač(ka)/po­kladní Mladá Boleslav

Typ zaměstnání: Hlavní pracovní poměr nebo brigádně
Místo: Mladá Boleslav
Více informací

Prodavač(ka)/po­kladní Hostivice

Místo: Hostivice