Vedoucí směny Pardubice

V maloobchodě tempo nikdy nezpomaluje. Vždy je tu něco, co se má udělat, a náš tým ve vedení prodejny se vždy snaží najít lepší způsob, jak toto všechno zajistit a udělat.
Vedoucí směny podporují naše vedoucí prodejen ve všech aspektech provozování obchodu – motivace týmu, zajištění doplnění zboží či správného chodu v zázemí. Pokud zvládáte spoustu různých věcí najednou, to je to pravé místo pro vás. U nás nabízíme větší výzvu a také větší volnost uplatnění nápadů do praxe a jasný kariérní postup, který vám pomůže růst ještě dále s námi v Icelandu.

Bližší informace k pozici:

Místo: Praha

Typ zaměstnání: Hlavní pracovní poměr

Mzda: od 34.000 Kč měsíčně

Popis pozice:

– Zajištění servisu zákazníkům, přímá komunikace se zákazníky na prodejně, starání se o jejich potřeby
– Zodpovědnost za výsledky prodejny (obrat, marže, náklady)
– Starost o zabezpečení hladkého chodu prodejny a dodržování firemních standardů
– Zodpovědnost za merchandising a vzhled prodejny
– Nábor, vedení a motivace zaměstnanců, evidence a tvoření podkladů potřebných pro výpočet mezd

Požadavky:
Vzdělání: středoškolské
Praxe:
- minimálně 2 roky v manažerské pozici
- zkušenost s prostředí maloobchodu, rychloobrátkového zboží či sektoru služeb
Znalosti: MS Office, Angličtina výhodou

Rozšiřte svou kariéru v Icelandu!

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů společností Iceland Czech a.s. se sídlem Leopoldova 21358/16, Chodov, 149 00 Praha 4 IČ: 01955861. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Iceland Czech a.s. výhradně za účelem hledání zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 3 roky od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Iceland Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.