Volná místa

Vedoucí prodejny

fot
Co hledáme v osobě vedoucího prodejny? Skutečně aktivního člověka s prokázaným talentem pro obchod; osobnost inspirující svůj tým a připravenou si v případě potřeby vyhrnout rukávy a udělat práci, která je nutná. Jste to vy? Tak proč nás nekontaktujete a nenastíníte své dosavadní zkušenosti a úspěchy v kariéře. Řekněte nám také, jak dosahujete plnění zadaných úkolů a cílů v konkurenčním a výsledkově orientovaném prostředí – ideálně v maloobchodě, ale může jít o rychloobrátkové zboží či jiný sektor služeb apod. Znalost angličtiny bude rovněž velkou výhodou.

V současné době svítí ve Velké Británii jméno prodejen Icelandu na renomovaných místech. Takže pokud hledáte skvělou příležitost zazářit i v České republice, rádi bychom o vás věděli.

Bližší informace k pozici:

Typ zaměstnání: Hlavní pracovní poměr

Mzda: od 38.000 Kč měsíčně

Popis pozice:

– Zajištění servisu zákazníkům, přímá komunikace se zákazníky na prodejně, starání se o jejich potřeby
– Zodpovědnost za výsledky prodejny (obrat, marže, náklady)
– Starost o zabezpečení hladkého chodu prodejny a dodržování firemních standardů
– Zodpovědnost za merchandising a vzhled prodejny
– Nábor, vedení a motivace zaměstnanců, evidence a tvoření podkladů potřebných pro výpočet mezd

Požadavky:

Vzdělání: středoškolské
Praxe: minimálně dva roky v manažerské pozici, zkušenost z prostředí maloobchodu, rychloobrátkového zboží či sektoru služeb
Znalosti: MS Office, Angličtina výhodou

Rozšiřte svou kariéru v Icelandu!

Pošlete svůj životopis s průvodním dopisem!Odpovědět

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů společností Iceland Czech a.s. se sídlem Leopoldova 21358/16, Chodov, 149 00 Praha 4 IČ: 01955861. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Iceland Czech a.s. výhradně za účelem hledání zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 3 roky od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Iceland Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

AKTUÁLNĚ NEJSOU ŽÁDNÉ VOLNÉ POZICE

Vedoucí prodejny Pardubice

Typ zaměstnání: Hlavní pracovní poměr
Místo: Pardubice
Více informací