Adria Gold

Radost ochutnat!

Nově jsme zařadili do našeho sortimentu zmrzlin českého výrobce Adria Gold. 5 příchutí zmrzlin v kelímku, které najdete v našich prodejnách i na e-shopu jsou vyráběny rodinnými recepty a postupy z vlastních surovin této ryze české společnosti. Společnost Adria Gold je na trhu od roku 1992 a do současnosti získala 2x ocenění KLASA.

V prodejnách Iceland najdete tyto příchutě:

Angrešt 350 ml

Osvěžující ovocná zmrzlina s RAW zpracováním. Při přípravě této osvěžující ovocné zmrzliny se využívá RAW zpracování vstupní suroviny (do 42 °C) a díky tomu je tento druh plný zdraví prospěšných látek Angrešt obsahuje stejně vitamínu C jako citrony. Je bez všech alergenů vhodná pro vegany, bez tuku a lepku.

Čokoláda 72%

Lahodná zmrzlina, na které si mohou pochutnat především příznivci vysokoprocentní čokolády. Na své si zároveň přijdou celiaci a alergici – ČOKOLÁDA 72% je totiž vyrobena bez laktózy a lepku. Vaše nabídka se tedy může rozšířit o další, hojně vyhledávaný druh

Mango sorbet

Milovníci tropického ovoce si taktéž přijdou na své. Mango sorbet z pravého pyré ze Srí Lanky je bez tuku, bez lepku a vhodný pro vegany. Jeho kvalitní přírodní zbarvení upoutá Vaši pozornost!

Slaný karamel

Lehce slaná chuť sladkého karamelu bez lepku. Slaný karamel je v dnešní době velkým hitem. Vyšperkovaná receptura dodává sladko-slané chuti úplně jiný rozměr a závislost na této zmrzlině je zaručena!

Vanilka Madagaskar

Pravá vanilka z Madagaskaru. Bez lepková zmrzlina. K její výrobě je použita vanilka z Madagaskaru, který je považován za “epicentrum” té nejkvalitnější vanilky na světě.

Přejeme Vám příjemné letní osvěžení!

Podobné příspěvky